راهنمای ارسال کالا

کالا در تهران از طریق پیک و یا پست سفارشی ارسال می شود. ارسال با پیک: اگر گزینه پیک را انتخاب نمایید، کالا در زمان انتخابی شما با پیک برایتان ارسال می شود. ارسال با پست سفارشی: اگر گزینه پست سفارشی را انتخاب می کنید، کالا با پست سفارشی به آدرس شما ارسال می شود.

 

هزینه ارسال تمام سفارشات با پیک به عهده مشتری است. پیک شهر تهران 30000 تومان است.

 

پست برای خریدهای بالای 300هزار تومان و زیر 2 کیلوگرم رایگان است. برای سفارش های زیر 300هزار تومان طبق تعرفه پست محاسبه شده و در هنگام سفارش به مشتری نمایش داده می شود.

 

کالا با پست سفارشی به شهرستان ارسال می شود و بسته 3 تا 5 روز کاری بعد از زمان انتخابی شما به دستتان می رسد. بنابراین زمان انتخابی شما برای ارسال، زمانی است که بسته شما در پاساژما آماده ارسال شده و به پست تحویل داده می شود. بسته 3 تا 5 روز کاری بعد از آن به دست شما خواهد رسید.

 

خرید زیر 300هزار تومان طبق تعرفه اداره پست ارسال می گردد. خرید بالای 300هزار تومان، برای سفارش های زیر 2 کیلوگرم ارسال رایگان است و برای وزن بیش از 2 کیلوگرم با تیپاکس ارسال می گردد و هزینه ارسال با مشتری محترم است.

 

اگر کالا توسط پست سفارشی برای شما ارسال شده است، با تحویل کالا به پست، کد رهگیری در حساب کاربری شما در پاساژما ثبت می شود و برای شما از طریق پیامک ارسال می شود. با استفاده از این کد رهگیری، می توانید از وضعیت پستی بسته خود مطلع شوید.