راهنمای ارسال کالا

ارسال تهران

کالا در تهران از طریق پیک و یا پست سفارشی ارسال می شود. ارسال با پیک: اگر گزینه پیک را انتخاب نمایید، کالا در زمان انتخابی شما با پیک برایتان ارسال می شود. ارسال با پست سفارشی: اگر گزینه پست سفارشی را انتخاب می کنید، کالا با پست سفارشی به آدرس شما ارسال می شود. مزیت این روش این است که هزینه ارسال آن نسبت به "ارسال با پیک" کم تر است اما سفارش 1 تا 2 روز بعد از زمان انتخابی شما به دستتان می رسد. بنابراین اگر سفارش شما شرط ارسال رایگان را دارد بهتر است ارسال با پیک را انتخاب نمایید. اما اگر سفارش شما شرط ارسال رایگان را ندارد و می خواهید هزینه ارسال برای شما مقرون به صرفه باشد و از طرفی برای دریافت بسته خود عجله ندارید، می توانید گزینه "پست سفارشی در تهران را انتخاب نمایید و با پرداخت هزینه کم تر، یک تا دو روز بعد بسته را با پست دریافت نمایید.

پیک تهران

هزینه ارسال تمام سفارشات با پیک به عهده مشتری است. پیک شهر تهران 25000 تومان است.

پست سفارشی به تهران

پست سفارشی برای خریدهای بالای 200 هزار تومان و زیر 2 کیلوگرم رایگان است. برای سفارش های زیر 200 هزار تومان طبق تعرفه پست محاسبه شده و در هنگام سفارش به مشتری نمایش داده می شود.

ارسال به شهرستان ها

کالا با پست سفارشی به شهرستان ارسال می شود و بسته 3 تا 5 روز کاری بعد از زمان انتخابی شما به دستتان می رسد. بنابراین زمان انتخابی شما برای ارسال، زمانی است که بسته شما در پاساژما آماده ارسال شده و به پست تحویل داده می شود. بسته 3 تا 5 روز کاری بعد از آن به دست شما خواهد رسید.

هزینه پست سفارشی به شهرستان ها

خرید زیر 200 هزار تومان طبق تعرفه اداره پست ارسال می گردد. خرید بالای 200 هزار تومان، برای سفارش های زیر 2 کیلوگرم ارسال رایگان است و برای وزن بیش از 2 کیلوگرم با تیپاکس ارسال می گردد و هزینه ارسال با مشتری محترم است.

اطلاع از وضعیت بسته پستی با کدرهگیری

اگر کالا توسط پست سفارشی برای شما ارسال شده است، با تحویل کالا به پست، کد رهگیری در حساب کاربری شما در پاساژما ثبت می شود و برای شما از طریق پیامک ارسال می شود. با استفاده از این کد رهگیری، می توانید از وضعیت پستی بسته خود مطلع شوید.